Новини

Сьогодні нам, українцям, знову доводиться захищати свою незалежність і свою свободу, знову доводиться захищати наш суверенітет і територіальну цілісність, знову доводиться захищати наші державні символи. Але прапор України — це символ боротьби за свободу, це символ мужності та відваги в усьому світі. Сьогодні український прапор — це прапор боротьби за право вільно жити у своїй країні, за право бути щасливими і процвітати. Наш прапор бережуть на передовій, з нашим прапором йдуть в бій і перше, що роблять наші захисники, коли звільняють окуповану територію, встановлюють Державний прапор України. Тому немає жодних сумнівів, що наш прапор — це прапор перемоги.
Дякуємо всім героям!!!!

Сьогодні, 22 березня, у всьому світі проходять заходи з відзначення Всесвітнього дня води, мета якого привернути увагу громадськості до проблем водних ресурсів та наголосити на їх вразливості. Цей день покликаний привернути увагу до нагальних проблем охорони вод, раціонального використання водних ресурсів як передумови продуктивної економіки і соціального добробуту людей.

Ментальне здоров’я є важливою складовою емоційного стану кожної людини, що поєднує здоровий дух, гарне фізичне самопочуття та психіку людини із соціальним складником.

Театралізована імпреза "У всякого своя доля" за мотивами поеми Т.Г. Шевченка "СОН", участь в І територіальному етапі Лівинецької сільської ради.

Атестація педагогічних працівників сьогодні стала значним явищем освітянського життя. В ОЗО «Лівинецький ліцей» склалися свої підходи до атестаційного процесу та сформувався власний досвід роботи.

Сьогодні, 14 березня, ми відзначаємо День українського добровольця!

«І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син, і буде мати,
І будуть люде на землі.»

Шанувати Шевченка – це значить шанувати рідну мову, культурні надбання народу, творців, які як і він готові були покласти своє життя на олтар служіння народові.

Сьогодні учні висадили на подвір'ї нашого ліцею та біля пам'ятника села - дерева павлонії. У придбанні цих дерев допоміг депутат Лівинецької сілької ради Ілля Гордіца, висловлюємо йому щиру вдячність за проявлену ініціативу допомогти озеленити нашу територію, адже в майбутньому ці квітучі дерева радуватимуть всіх своєю красою. Дякуємо!!!

За ініціативою Президента України Володимира Зеленського в Україні проводяться турніри Всеукраїнських шкільних ліг «Пліч-о-пліч». Дані спортивні змагання серед учнівської молоді проходять під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!». Їх метою є збільшення кількості школярів, які займаються спортом.

З метою збереження української національної ідентичності, підвищення серед здобувачів освіти рівня знань про видатних особистостей - духовних провідників Українського народу у ОЗО «Лівинецький ліцей» проведено захід - «Червона рута-гімн поколінь, що прагне змінити світ на краще…», присвячений 75-річчю від дня народження основоположника української естрадної музики, українського композитора, поета, лауреата Державної премії імені Т. Г. Шевченка, Героя України – Володимира Івасюка.

З метою відзначення 75-річчя від дня народження Володимира Івасюка, у рамках освітньої кампанії "Івасюк-творець спадщини української ідентичності", у ОЗО "Лівинецький ліцей", 4 березня, був проведений єдиний перший тематичний урок "Івасюку 75".

Відповідно до річного плану роботи ОЗО «Лівинецький ліцей» на 2023-2024 н.р. та з метою сприяння формуванню мотивації творчої діяльності, удосконалення професійної майстерності та поширення педагогічного досвіду вчителів, які атестуються у 2023-2024 н.р., у період із 12 по 26 лютого 2024 р. проведено Декаду педагогічної майстерності.

Напиши диктант - підтримай кримчан

24 лютого 2024 року - друга річниця початку повномасштабної війни. Цей день залишиться назавжди не тільки в історії, але і в пам'яті кожного українця.

Арт-терапевтична акція
"Антистресові розмальовки" - 4 клас.

Арт-терапевтична акція "Антистресові розмальовки" - 1-4 класи
Інформаційна хвилинка щодо обізнаності про ментальне здоров'я - 6 клас
Тренінг для підвищення стресостійкості - 10 клас

Рідна мова для кожної людини є важливим елементом культурної свідомості. Вона накопичує традиції й досвід попередніх поколінь і дозволяє передати їх нащадкам. Мова — це історія народу, його світогляд. Без своєї мови, своєї самобутньої культури немає народу.
Знати, берегти рідну мову – обов’язок кожної людини. Народ, який не усвідомлює значення рідної мови, її ролі в розвитку особистості, не може розраховувати на гідне місце в суцвітті народів.

#флешмобговоритиукраїнськоюцемодно