#Разомпереможемо #Плічопліч #Шкільніліги #sclchernivtsiregionг

Дата: 21 лютого о 13:18, Оновлено 3 квітня о 13:20
14 переглядів

За ініціативою Президента України Володимира Зеленського в Україні проводяться турніри Всеукраїнських шкільних ліг «Пліч-о-пліч». Дані спортивні змагання серед учнівської молоді проходять під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!». Їх метою є збільшення кількості школярів, які займаються спортом.

21 лютого на базі ОЗО "Лівинецький ліцей" відбувся ІІ територіальний етап проєкту "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" з настільного тенісу серед закладів загальної середньої освіти Лівинецької сільської ради. Участь у змаганнях взяли команди ОЗО "Лівинецький ліцей"(вчитель Швець О.В.), Зеленецького ліцею (вчитель Коцюбан П.В.), Оселівської гімназії, філії ОЗО "Лівинецький ліцей" (вчитель Казимір М.М.). Висловлюємо подяку вчителям, що долучилися до підготовки команд.

З вітальним словом до учасників змагань звернулася начальник гуманітарного відділу Лівинецької сільської ради Іванна Іванівна Власова. Яка зазначила, що спортивні змагання загартовують характер, спортивний дух та вчать перемагати. Побажала успіхів кожній команді. Хай переможе найсильніший. Разом до ПЕРЕМОГИ. За підсумками нинішніх змагань з настільного тенісу турнірна сітка виглядає так: І місце посіла команда Оселівської гімназії, філії ОЗО "Лівинецький ліцей", які представлятимуть громаду на районному етапі, ІІ місце – команда Зеленецького ліцею, на ІІІ місці – команда ОЗО "Лівинецький ліцей". Всі команди нагороджені грамотами Лівинецької сільської ради. Тенісний турнір пройшов у цікавій та напруженій боротьбі, учасники усіх команд показали гарну гру, отримали масу вражень і емоцій, а найголовніше – ігрову практику із даного виду спорту. Наступні ігри ІІ територіального етапу пройдуть 06 березня на базі ОЗО "Лівинецький ліцей" із волейболу, а 13 березня змагання із футзалу. Вітаємо юних спортсменів з перемогами, бажаємо гарних спортивних успіхів у подальших змаганнях.

Ви усі – МОЛОДЦІ.

Разом – ПЕРЕМОЖЕМО!

Щиро вдячні Збройним Силам України за безпеку та можливість займатися спортом.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.